Najlepsze ośrodki Spa na świecie

Tradycja ośrodków Spa jest zdecydowanie krótsza w Polsce niż na świecie. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych takie miejsca były wcześniej popularne. Do jednego z najczęściej wyrównanych i nagradzanych ośrodków należy ośrodek, jak i również hotel Ritz-Carlton w Nowym Orleanie.

W swojej ofercie ten ośrodek Spa oferuje aż 100 różnych terapii dla skóry twarzy jak i całego ciała dla swoich klientów. Ponadto, ośrodek nie raz został już nagrodzony jako jeden z najlepszych ośrodków zapewniających takie usługi, a rezerwacja miejsc jest bardzo trudna, ponieważ jest bardzo popularnych w tamtej części Stanów Zjednoczonych. Ciekawym ośrodkiem, do którego prawie każdy chciałby się wybrać jest Couples Tower Island na Jamajce.

kruszarka cena Najlepiej na ceremonii ślubnej prezentuje się suknia klasyczna o odcieniu kremowej bieli

Hotel został uznany za jednej z najlepszych ośrodków świadczących takie usługi w tamtym rejonie. Nie tylko zabiegi są ciekawe, ale również sam projekt tego hotelu, który w swoim wystroju nawiązuje do filozofii ZEN. Swoim klientom Hotel Couples Tower zapewnia nie tylko ukojenie ciała, ale równie spokój ducha.