Warto wybrać się na USG 3D

To co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niemożliwe, obecnie staje się czymś zwyczajnym. Jeszcze nasze babcie nie miały możliwości dowiedzenie się, kogo noszą pod sercem. Mamy współczesnych dwudziestolatków mogły już zobaczyć dziecko, ale obraz był płaski, czarno – biały i tak naprawdę dla niewprawnego oka dojrzenie tam czegokolwiek mogło być bardzo trudne. Obecnie technologia w tym zakresie bardzo się rozwinęła. Nie tylko możemy zobaczyć jakiej płci jest nasze przyszłe dziecko, nie tylko możemy je zobaczyć w płaskiej formie, ale nawet możemy skorzystać z możliwości podejrzenia go w formacie 3D czy nawet 4D. Czym się one różnią między sobą i dlaczego warto je zobaczyć?

Dlaczego 3D?

Zastanawiamy się nad tym, dlaczego powinniśmy się zapisać na USG 3D? Na tym USG mamy możliwość zobaczenia dziecka w formie przestrzennej, możemy je obejrzeć z każdej strony, dokładnie policzyć paluszki, przyjrzeć się nóżkom i rączkom, zobaczyć jaki ma nosek.

Jeśli tylko dziecko będzie chciało nam odsłonić twarzyczkę, nie będziemy mieli najmniejszych problemów z tym, aby określić, do kogo jest bardziej podobne. Takie obejrzenie dziecka, jeszcze zanim przyjdzie na świat może się okazać wspaniałym przeżyciem, a jeśli tylko zdecydujemy się takie badanie nagrać na płycie, to będziemy mogli do niego jeszcze nie raz wracać, nawet już po tym, gdy dziecko się urodzi. A kiedy urośnie, będziemy mogli mu pokazać jak wyglądało w brzuchu mamy.

www.california-tan.pl

A może 4D?

Może się okazać tak, że zapisując się na badanie 3D, usłyszymy propozycję wykonania takiego badania w formacie 4D. Czym one się różnią? Tutaj także będziemy mogli obejrzeć dziecko w formacie przestrzennym, dokładnie tak jak wgląda. Ale jednocześnie będziemy mieli możliwość posłuchać jak bije jego serduszko.

Taki widok, połączony jednocześnie z tym niesamowitym dźwiękiem, z pewnością zrobi na nas ogromne wrażenie i pozostanie w nas już do końca życia. Tutaj także możemy wyjść z gabinetu wyposażeni w odpowiednią płytę, a więc również do tego momentu będziemy mogli jeszcze wracać niejednokrotnie. Najważniejsze jednak jest to, abyśmy wiedzieli, że tego typu USG jest całkowicie bezpieczne dla dziecka i nie zrobi mu żadnej krzywdy. Jeżeli tylko mamy taką możliwość, powinniśmy się wybrać na badanie USG 3D albo i 4D. Dostarczy nam ono tak wielu wrażeń, że na pewno go nie zapomnimy. A i ciąża będzie dla nas mniej męcząca, kiedy zobaczymy, jak wspaniały, mały człowieczek czeka w naszym brzuchu, aby móc się z nami spotkać za kilka tygodni.