Zestaw zimowy

Nawet najpiękniejsza zima jest trudnym czasem dla kobiet w zaawansowanej ciąży, ponieważ ubrania, które w tym czasie noszą są obszerniejsze niż dotychczas, cięższe i jest ich więcej. Kłopot sprawia ubieranie butów, których ze względu na temperaturę nie można sobie zamienić na wygodniejsze półbuty.

Te codzienne problemy można wynagrodzić sobie trochę poprzez zorganizowanie kilku praktycznych zestawów odpowiadających aktualnym trendom w modzie. Panie mogą same wystylizować takie kreacje, które będą niepowtarzalne, a noszenie ich złagodzi choć trochę trudy ostatnich tygodni ciąży.

Te ciekawe i podbudowujące stylizacje będą niestety zakrywane przez kurtki i płaszcze, ale tylko na krótko. One same zresztą też mogą być bardzo oryginalne przez swój fason, tkaninę i kolor.

Obecnie znacznie łatwiej zakupić ciążowe okrycia wierzchnie w sklepach niż kiedyś. Nabycie ich ułatwiają również sklepy internetowe wychodzące do pań z ciekawą i obszerną ofertą.

Mając dwie pary spodni, kilka sweterków i tunik można wyczarować bardzo ładne zestawy odzieży noszone zimą pod płaszczami.