Audrey Hepburn

Audrey Hepburn to ikona mody i stylu z lat 60., której styl dalej jest inspiracją dla wielu kobiet.

Wygląd tej modelki i aktorki przeszedł do historii, a jej stylizacje filmów Śniadanie u Tiffaniego czy Rzymskie wakacje są rozpoznawane do dziś. Dlaczego jej uroda przeszła do historii? Przede wszystkim dlatego, że Hepburn starała się zawsze wyglądać bardzo naturalnie i elegancko.

Nie była seks bombą jak jej poprzedniczka, Marilyn Monroe, ale podziwiano ją za klasę i szyk, którym promieniała. Aktorka swoją urodę, która spodobała się światu zawdzięczała przede wszystkim ciężkiej pracy i trwającej prawie całe życie diecie.

Przez całe swoje życie Audrey Hepburn nie przekroczyła wagi 50 kilogramów, a jej filigranowa figura podobała się mężczyzną, a większość kobiet z lat 50. i 60.

www.audiostory.com.pl http://www.akolor.com.pl/ Kobiety najczęściej wybierają jedwabne suknie ślubne ze względu na wysoką jakość wykonania

zazdrościło jej urody. Makijaż i włosy aktorki przez cały okres trwania jej kariery były niezmienne.

Stawiała na te same, niezawodne metody – mocno podkreślone oczy, sztuczne rzęsy, idealnie jasna cera oraz czerwone, matowe usta. Hepburn nie farbowała swoich włosów na modny wtedy kolor platynowego blondu i pozostała przy swoich naturalnych brązowych włosach, które upinała na gładko.