Jak walczyć z cellulitem?

Cellulit stanowi swojego rodzaju zmorę bardzo pokaźnej grupy kobiet. Najczęściej pojawia się na brzuchu, udach i pośladkach. Jest to nic innego jak tłuszcz, który rozkłada się pod skórą w nieprawidłowy sposób, tworząc warstwę pełną grudek i nierówności. Nie wygląda dobrze, więc ze wszystkich sił staramy się z nim walczyć. Jak to zrobić? Najskuteczniejszym sposobem na walkę z cellulitem są zabiegi ultradźwiękami. Co ważne, nie są też bolesne.

Na dotknięte skórką pomarańczową miejsca nakłada się specjalny żel, dzięki któremu ultradźwięki łatwiej mogą przenikać przez tkanki. Następnie do wybranych miejsc przykładane jest specjalne urządzenie, które emituje niesłyszalne dla człowieka fale dźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości. Docierając w głąb ciała, ogrzewają miejsca, gdzie tłuszcz nieodpowiednio się układa. Wpływają na rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększają przepływ krwi. Dzięki temu komórki są dotlenione, a pozbycie się toksyn i niepotrzebnych substancji z ciała staje się o wiele łatwiejsze. Warto wiedzieć, że o powstawaniu cellulitu decyduje nie tylko nieprawidłowe rozmieszczenie tłuszczu, ale również słaba cyrkulacja limfy.

skup złomu Bytom http://www.wostal.biz/skup-zlomu-bytom.php Wostal – skup surowców wtórnych i złomu złote celebrytki na szyję

Podczas zabiegu kosmetycznego ultradźwiękami rozszerzają się również gruczoły potowe i mieszki włosowe, dzięki czemu substancje odżywcze znacznie łatwiej mogą przenikać w głąb skóry.