Jakie zabiegi odmładzają skórę?

Kobiety, które długo zachowują świeży i młody wygląd mogą mówić o niebywałym szczęściu. Zwykle stanowi to przedmiot zazdrości wielu ich rówieśniczek. Jeśli jednak jesteś pechową posiadaczką szybko starzejącej się skóry, nie musisz wcale załamywać rąk. Wystarczy, że dowiesz się jak odrobinę pomóc szczęściu.

Jakie zabiegi kosmetyczne stosuje się dla odmładzania skóry? Jednym z bardzo popularnych zabiegów jest ten, przy którego wykonaniu korzysta się z retinolu. Dostarcza cerze sporą dawkę witaminy A, która już od dawna ceniona jest za swoje właściwości odmładzające oraz liftingujące. Aby osiągnąć jak najlepszy rezultat, często stosuje się wprowadzanie retinolu za pomocą ultradźwięków. Po takim zabiegu kobieta zwykle poddawana jest też przyjemnego, relaksacyjnemu masażowi twarzy, szyi i dekoltu.

Należy jednak pamiętać, że aby uzyskać widoczne efekty, zwykle trzeba poddać się serii dwunastu zabiegów. Jeśli marzy ci się młodsza, piękniejsza cera, weź pod uwagę również zabieg intensywnie ujędrniająco-liftingujący z białkiem ryżu i kukurydzy. Jakie skutki pozwoli ci uzyskać? Przede wszystkim wzmocni włókna kolagenu i elastyny, a także wyraźnie wygładzi naskórek. Tego rodzaju zabieg nie tylko odmładza, ale również stymuluje naturalne procesy odpowiadające za odnawianie się skóry.